Yurtiçi Kargo Kars Şubeleri

Yurtiçi Kargo Kars şubelerine bu sayfadan seçim yaparak ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Karsşubeleri çalışma saatleri hafta içi saat 08:00 - 17:30 arası ve Cumartesi günleri saat08:00 - 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Kars müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Daha güncel bilgiler ve kargo bilgisi için Yurtiçi Kargo resmi websitesi olan http://www.yurticikargo.comsitesini ziyaret edin.

Kars ilinde 2 tane Yurtiçi Kargo şubesi bulunmaktadır.

Şube Adı İlçesi
Kars Şubesi Kars
Sarikamiş Şubesi Kars
Şirket Adı Yurtiçi Kargo
İnternet Sitesi www.yurticikargo.com
Müşteri Hizmetleri 444 99 99
Kargo Takip - Kargom Nerede? Kargo takibi için tıklayınız...
Kargo Ücreti Hesaplama Kargo ücreti hesaplamak için tıklayınız...
Şube Sayısı 824
Çalışma Saatleri Yurtiçi Kargo hafta içi saat 08:00 - 17:30 arası ve Cumartesi günleri saat 08:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir.

Dikkat!

Bu sayfada yer alan Yurtiçi Kargo şube telefon, adres, konum vs. bilgileri tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Yurtiçi Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan Yurtiçi Kargo logosunun hakları Yurtiçi Kargo isimli kargo şirketine aittir.

Etiketler

yurtiçi kargo kars şubeleri, yurtiçi kargo kars telefon, yurtiçi kargo kars adres, yurtiçi kargo kars kargo takip, yurtiçi kargo kars nerede, yurtiçi kargo kars ücret hesaplama, yurtiçi kargo kars mesai saatleri, yurtiçi kargo kars çalışma saatleri, yurtiçi kargo kars müşteri hizmetleri

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubeleri burada!

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubelerinin adres, telefon, kargo bilgisi, kargo takibi, kargo ücretleri gibi tüm bilgiler kargo.subelerim.com'da. Aradığın kargo şubesini anında bul!

Kargo Takip Linkleri