Ptt Kargo Kars Şubeleri

Ptt Kargo Kars şubelerine bu sayfadan seçim yaparak ulaşabilirsiniz. Ptt Kargo Karsşubeleri çalışma saatleri hafta içi saat 08:30 - 12:30 & 13:30 - 17:00 arası ve Cumartesi günleri saat arasıdır. Çalışma saatleri içinde 444 1 788 numaralı Kars müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Daha güncel bilgiler ve kargo bilgisi için Ptt Kargo resmi websitesi olan http://www.ptt.gov.trsitesini ziyaret edin.

Kars ilinde 11 tane Ptt Kargo şubesi bulunmaktadır.

Şirket Adı Ptt Kargo
İnternet Sitesi www.ptt.gov.tr
Müşteri Hizmetleri 444 1 788
Kargo Takip - Kargom Nerede? Kargo takibi için tıklayınız...
Kargo Ücreti Hesaplama Kargo ücreti hesaplamak için tıklayınız...
Şube Sayısı 4545
Çalışma Saatleri Ptt Kargo hafta içi saat 08:30 - 12:30 & 13:30 - 17:00 arası ve Cumartesi günleri saat arası hizmet vermektedir.

Dikkat!

Bu sayfada yer alan Ptt Kargo şube telefon, adres, konum vs. bilgileri tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Ptt Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan Ptt Kargo logosunun hakları Ptt Kargo isimli kargo şirketine aittir.

Etiketler

ptt kargo kars şubeleri, ptt kargo kars telefon, ptt kargo kars adres, ptt kargo kars kargo takip, ptt kargo kars nerede, ptt kargo kars ücret hesaplama, ptt kargo kars mesai saatleri, ptt kargo kars çalışma saatleri, ptt kargo kars müşteri hizmetleri

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubeleri burada!

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubelerinin adres, telefon, kargo bilgisi, kargo takibi, kargo ücretleri gibi tüm bilgiler kargo.subelerim.com'da. Aradığın kargo şubesini anında bul!

Kargo Takip Linkleri