Mng Kargo Rize Şubeleri

Mng Kargo Rize şubelerine bu sayfadan seçim yaparak ulaşabilirsiniz. Mng Kargo Rizeşubeleri çalışma saatleri hafta içi saat 08:30-18:00 arası ve Cumartesi günleri saat08:30 - 15:30 arasıdır. Çalışma saatleri içinde 444 06 06 numaralı Rize müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Daha güncel bilgiler ve kargo bilgisi için Mng Kargo resmi websitesi olan http://www.mngkargo.com.trsitesini ziyaret edin.

Rize ilinde 4 tane Mng Kargo şubesi bulunmaktadır.

Şube Adı İlçesi
Ardeşen Şubesi Rize
Çayeli Şubesi Rize
Kaçkar Şubesi Rize
Rize Şubesi Rize
Şirket Adı Mng Kargo
İnternet Sitesi www.mngkargo.com.tr
Müşteri Hizmetleri 444 06 06
Kargo Takip - Kargom Nerede? Kargo takibi için tıklayınız...
Kargo Ücreti Hesaplama Kargo ücreti hesaplamak için tıklayınız...
Şube Sayısı 822
Çalışma Saatleri Mng Kargo hafta içi saat 08:30-18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 08:30 - 15:30 arası hizmet vermektedir.

Dikkat!

Bu sayfada yer alan Mng Kargo şube telefon, adres, konum vs. bilgileri tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Mng Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan Mng Kargo logosunun hakları Mng Kargo isimli kargo şirketine aittir.

Etiketler

mng kargo rize şubeleri, mng kargo rize telefon, mng kargo rize adres, mng kargo rize kargo takip, mng kargo rize nerede, mng kargo rize ücret hesaplama, mng kargo rize mesai saatleri, mng kargo rize çalışma saatleri, mng kargo rize müşteri hizmetleri

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubeleri burada!

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubelerinin adres, telefon, kargo bilgisi, kargo takibi, kargo ücretleri gibi tüm bilgiler kargo.subelerim.com'da. Aradığın kargo şubesini anında bul!

Kargo Takip Linkleri