Metro Kargo Kars Şubeleri

Metro Kargo Kars şubelerine bu sayfadan seçim yaparak ulaşabilirsiniz. Metro Kargo Karsşubeleri çalışma saatleri hafta içi saat 08.00 – 18.00 arası ve Cumartesi günleri saat09.00 – 17.00 arasıdır. Çalışma saatleri içinde 444 90 55 numaralı Kars müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Daha güncel bilgiler ve kargo bilgisi için Metro Kargo resmi websitesi olan http://www.metrokargo.com/sitesini ziyaret edin.

Kars ilinde 1 tane Metro Kargo şubesi bulunmaktadır.

Şube Adı İlçesi
Kars Merkez Şubesi Kars
Şirket Adı Metro Kargo
İnternet Sitesi www.metrokargo.com/
Müşteri Hizmetleri 444 90 55
Kargo Takip - Kargom Nerede? Kargo takibi için tıklayınız...
Kargo Ücreti Hesaplama Kargo ücreti hesaplamak için tıklayınız...
Şube Sayısı 185
Çalışma Saatleri Metro Kargo hafta içi saat 08.00 – 18.00 arası ve Cumartesi günleri saat 09.00 – 17.00 arası hizmet vermektedir.

Dikkat!

Bu sayfada yer alan Metro Kargo şube telefon, adres, konum vs. bilgileri tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Metro Kargo ile bir bağlantımız yoktur. Bu sayfada kullanılan Metro Kargo logosunun hakları Metro Kargo isimli kargo şirketine aittir.

Etiketler

metro kargo kars şubeleri, metro kargo kars telefon, metro kargo kars adres, metro kargo kars kargo takip, metro kargo kars nerede, metro kargo kars ücret hesaplama, metro kargo kars mesai saatleri, metro kargo kars çalışma saatleri, metro kargo kars müşteri hizmetleri

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubeleri burada!

Tüm kargo şirketleri ve kargo şubelerinin adres, telefon, kargo bilgisi, kargo takibi, kargo ücretleri gibi tüm bilgiler kargo.subelerim.com'da. Aradığın kargo şubesini anında bul!

Kargo Takip Linkleri